
Grote Vlooienmarkt Gilde Sint Margaretha
NieuwsAARLE-RIXTEL - Gilde Sint Margaretha uit Aarle-Rixtel houdt op zondag 10 mei vanaf 10.00 uur tot 14.00 uur weer haar traditionele vlooienmarkt. Deze markt wordt gehouden in de loods van Pieter Verschure aan de Lieshouts weg in Aarle-Rixtel.
Het doel van deze vlooienmarkt is voor het onderhoud van het gilde en het gildeterrein en de vele gilde attributen wat jaarlijks heel veel geld kost. Mensen die goede spullen hebben kunnen deze de eerste zaterdag van de maand afgeven bij het gildepaviljoen aan de Havenweg 6a in Aarle-Rixtel tussen 9.30 en 12.00 uur. Heeft u geen vervoer? Dan komen zij de spullen na afspraak graag bij u ophalen. Ze accepteren geen witgoed of meubels.
Tevens is er plaats voor standhouders of particulieren die graag hun eigen spulletjes willen verkopen. Mail voor meer informatie naar g.leenders@live.nl of bel 06-53196017. De entree voor die dag is €2.50, kinderen tot en met 10 jaar hebben onder begeleiding gratis toegang.