Afbeelding
Joost Duppen

Eerste kletsavond bijzonder hoogtepunt voor prins Art

MARIAHOUT - In het Buurthuis van Mariahout vond afgelopen zaterdag de eerste kletsavond van CV de Heikneuters plaats. Het programma zat, zoals vertrouwd, van begin tot eind vol met optredens van artiesten uit eigen dorp, aangevuld met een gastkletser en diverse acts van de dansmariekes en dansgroep.

Een van de absolute hoogtepunten was de verrassende opening: familieleden van prins Art, prinses Lieke, adjudanten Maikel en Twan en hofdames Kim en Ellen betraden gezamenlijk het podium en zorgden voor een optreden dat de hoogheden zichtbaar verraste en ontroerde. Na de openingsact werd het publiek getrakteerd op een lange reeks afwisselende, grappige en verrassende acts, zoals de Skon Vrouwkes, met prinses Lieke en hofdame Ellen. Ze verschenen dit keer als sprookjesfiguren op het podium, wat voor veel hilariteit zorgde. Ook Kiek Ons, met Margot Leenders en Twan van der Linden, wist het publiek als agenten goed te vermaken. Altijd Goe trad op met adjudant Twan en ook Wai Doen Mee leverde als boeven een geslaagde bijdrage. Bijzonder was het optreden van Sten Gilsing, de jongste artiest van de avond, die samen met Hein Gilsing voor de tweede keer op het podium stond. De Toekerz namen het publiek mee naar de kermis en zorgden opnieuw voor veel lachsalvo’s. Daarnaast stond Rob Vermeulen als pizzabezorger in de ton, compleet met een grote stapel pizza’s die hij zogenaamd kwam afleveren bij de voorzitter van de Heikneuters.

Wat de avond extra leuk maakte, was dat prins Art regelmatig onderwerp van de grappen was. Met zichtbaar plezier liet hij het allemaal over zich heen komen en moest hij menig keer het ontgelden, tot groot vermaak van het publiek. De avond werd afgesloten door de vriendengroep van prins Art, de Pira(r)ten. Zij brachten een spetterend optreden, waarin werd stilgestaan bij het feit dat zij dit carnavalsjaar zes schatten moeten missen omdat Prins Art is overgelopen naar een andere schuit. Het optreden maakte diepe indruk op de prinselijke entourage.

Op zondag volgde de allereerste kletsmiddag van de Heikneuters, speciaal bedoeld voor bezoekers die een avondprogramma te laat vinden. Ook deze middag was een groot succes, met een enthousiaste zaal en veel gelach. Voorzitter Erik Rooijmans spreekt van een geslaagd initiatief dat zeker voor herhaling vatbaar is. De komende week staat bol van de activiteiten. Woensdag is er de KBO-kletsavond, gevolgd door de tweede en derde kletsavond op vrijdag en zaterdag. De week wordt zondag afgesloten met de miniplaybackshow, waarin de jongste Heikneuters het podium betreden. Alle evenementen vinden plaats in het Buurthuis van Mariahout. Meer informatie is te vinden op www.heikneutersmariahout.nl.

Afbeelding
Afbeelding