
14 maart: NL Doet in woonvoorziening De Bleek
14 maart: NL Doet in woonvoorziening De Bleek
Woonvoorziening De Bleek is een begrip in Beek en Donk en op 14 maart zetten wij de deuren voor jullie open i.c.m. NL Doet. Graag nodigen wij jullie uit om op 14 maart tussen 13.30 en 15.00 uur kennis te maken met de creatieve talenten van onze bewoners en begeleiders op onze locatie aan de Bosscheweg 6 in Beek en Donk. De tentoonstelling vindt plaats in de gezamenlijke ruimtes en iedereen is welkom om alle talenten die De Bleek rijk is te komen bewonderen.
Van verzamelen, schilderen tot borduren en alles daar tussen in. Talenten en hobby’s zorgen voor blijer, gezonder en zelfverzekerder leven. Een waardevolle bijdrage aan de samenleving. Creativiteit verbindt en nodigt uit om nieuwe mensen te leren kennen en elkaars talenten te ontdekken. Op onze mooie locatie van ORO, met prachtige tuin is daar de ideale gelegenheid voor. Deze middag wordt mede mogelijk gemaakt door onze onmisbare vrijwilligers.
U bent van harte welkom; de koffie en zelfgemaakte hapjes staan klaar. Dus hoe bijzonder is het dat je de Bleek binnen kunt stappen en een beeld krijgt van deze mooie woonvoorziening en de mensen die hier wonen/werken. In verband met zeer beperkte parkeergelegenheid, willen wij u vragen om de auto elders te parkeren. Onze locatie is op loopafstand van het centrum. (advertorial)