Donderdag 12 april Happy middag voor 60+ 14.00 - 16.00 uur, Gasterij de Regt, Beek en Donk
Vrijdag 13 april
Keezentoernooi
19.30 uur, Café Zaal De Tapperij, Beek en Donk
Dansen voor jong en oud
20.00 - 23.00 uur, Café van de Burgt, Beek en Donk
Concert Lenny Kuhr
20.30 uur, Kouwenbergs kerkje, Aarle-Rixtel
Zaterdag 14 april
Clubkampioenschappen Cialfo-gym
09.00 uur, De Dreef, Aarle-Rixtel
Orchideeëndokter
09.30 - 17.00 uur, Tuincentrum De Biezen, Beek en Donk
Bloemen- en potgrondactie Scouting B&D
10.00 - 16.00 uur, Beek en Donk
Expositie: Ans Swinkels met aquarellen
14.00 - 17.00 uur, 't Oude Raadhuis, Beek en Donk
Toneelvereniging Mariahout voorstelling: Titanic
18.30 uur, Buurthuis, Mariahout
Sponsordiner Running Team Laarbeek
19.00 - 23.45 uur, Bavaria brouwerij cafe, Lieshout
OJA Presents: Mini Fatjam Afterparty 2018
20.00 uur, OJA, Aarle-Rixtel
Zondag 15 april
IVN Wandeling Croy
10.00 uur, Croyse Hoeve, croylaan 9, Aarle-Rixtel
Boekenmarkt voor goede doel
11.00 - 15.15 uur, Read to Grow, Beek en Donk
Orchideeëndokter
12.00 - 17.00 uur, Tuincentrum De Biezen, Beek en Donk
45e Jeugdronde van Lieshout
12.00 uur, Burg.Mostermanslaan, Lieshout
Expositie: Ans Swinkels met aquarellen
14.00 - 17.00 uur, 't Oude Raadhuis, Beek en Donk
Toneelvereniging Mariahout voorstelling: Titanic
14.30 - 15.30 uur, Buurthuis, Mariahout
Familievoorstelling in Ons Tejater
14.30 uur, Dorpshuis, Lieshout
Maandag 16 april
Taalhuis Laarbeek
14.00 - 15.00 uur, Ontmoetingscentrum, Beek en Donk
46e Jeugdvijfdaagse van Lieshout
18.30 uur, Floreffeplein, Lieshout
Laarbeekoefening EHBO
20.00 - 22.00 uur, Aarle Rixtel
Dinsdag 17 april
46e Jeugdvijfdaagse van Lieshout
18.30 uur, Floreffeplein, Lieshout
Boyz night Dj workshop
19.00 - 21.00 uur, Cendra jongerencentrum, Aarle-Rixtel
De Boemerang Meidenavond/Filmavond 'Coco'
19.00 - 20.45 uur, De Boemerang, Beek en Donk
Voetreflextherapie bij Vrouwenbeweging
20.00 uur, Herberg 't Huukske, Beek en Donk
Woensdag 18 april
Neem je eigen ruimte in-workshop met ezels
09.30 - 12.00 uur, De Coachboerderij, Aarle-Rixtel
Repair Café Laarbeek
13.30 - 16:00 uur, Dorpshuis, Lieshout
Sponsor Verkoop Roparun Shoeby
18.00 - 21.00 uur, Shoeby, Beek en Donk
46e Jeugdvijfdaagse van Lieshout
18.30 uur, Floreffeplein, Lieshout
Keezentoernooi
19.30 uur, Voetbalkantine Sparta'25, Beek en Donk
Donderdag 19 april
Roparun actie Pannenkoekhuis Pluk
17.00 - 21.00 uur, Pannenkoekenhuis Pluk, Beek en Donk
46e Jeugdvijfdaagse van Lieshout
18.30 uur, Floreffeplein, Lieshout
IVN Lezing over het weer
20.00 uur, IVN verenigingsgebouw de Bimd, Aarle-Rixtel
Vrijdag 20 april
Pony Dressuur
18.00 uur, Manege D'n Perdenbak, Lieshout
46e Jeugdvijfdaagse van Lieshout
18.30 uur, Floreffeplein, Lieshout
Dansen voor jong en oud
20.00 - 23.00 uur, Café van de Burgt, Beek en Donk
Zaterdag 21 april
Expositie: Ans Swinkels met aquarellen
14.00 - 17.00 uur, 't Oude Raadhuis, Beek en Donk
SkateSwing
19.00 - 21.30 uur, RC de Oude molen, Beek en Donk
Uitwisselingsconcert Jeugdorkest O&U
19.30 uur, Muziekcentrum 't Anker, Beek en Donk
Zondag 22 april
IVN Wandeling de Biezen
08.00 uur, Start wandeling de Biezen, Aarle-Rixtel
Korenmiddag, 3 Laarbeekse koren + Kwartet.
13.45 uur, Buurthuis, Mariahout
Expositie: Ans Swinkels met aquarellen
14.00 - 17.00 uur, 't Oude Raadhuis, Beek en Donk
Expositie historische collecties
14.00 uur, Heemhuis, Aarle-Rixtel