Donderdag 20 juni Happy Hour voor 65+ 14.00 uur, Gasterij de Regt, Beek en Donk
Jongerenconcert
19.30 uur, Muziektuin, Beek en Donk
Dansen met Tieners van Toen
20.00 uur, Café Zaal De Tapperij, Beek en Donk
Vrijdag 21 juni
KBO Lieshout Beweegtuin
10.00 uur, Franciscushof, Lieshout
Middagopenstelling Dierenpark 't Regter Eind
14.00 uur, Dierenpark Regter Eind, Beek en Donk
Pony Dressuur
17.00 uur, Manege D'n Perdenbak, Lieshout
Dansclub Jong en Oud in Beek en Donk
20.00 uur, Café van de Burgt, Beek en Donk
WOODSTOCK One Night of Peace and Music
20.30 uur, Openluchttheater, Mariahout
Zaterdag 22 juni
Middagopenstelling Dierenpark 't Regter Eind
14.00 uur, Dierenpark Regter Eind, Beek en Donk
Lowman reggae- en ska-festival
15.00 - 03.00 uur, OJA, Aarle-Rixtel
SplasH! 2019 met Jumbo Jump Blob
20.00 uur, Tent aan Zuid-Willemsvaart bij Beekse Brug, Beek en Donk
THEO MAASSEN, Situatie gewijzigd (UITVERKOCHT)
20.30 uur, Openluchttheater, Mariahout
Zondag 23 juni
Expositie skeletten
14.00 - 17.00 uur, Heemhuis, Aarle-Rixtel
Toerfietsen
08.00 uur, Heuvelplein, Beek en Donk
IVN excursie de Hei Mariahout
10.00 uur, Janmiekeshoeve, Mariahout
Selectie Dressuur PV St. Bernadette
10.30 - 17.00 uur, Manege D'n Perdenbak, Lieshout
Junior Senior Toernooi
12.00 - 18.00 uur, Tennispark 't Slotje, Beek en Donk
Zomershow RC de Oude Molen
13.00 uur, RC de Oude molen, Beek en Donk
SplasH! 2019 met Jumbo Jump Blob
13.00 uur, Tent aan Zuid-Willemsvaart bij Beekse Brug, Beek en Donk
Middagopenstelling Dierenpark 't Regter Eind
14.00 uur, Dierenpark Regter Eind, Beek en Donk
Zomershow RC de Oude Molen
16.00 uur, RC de Oude molen, Beek en Donk
Linedance Marywood
20.00 uur, Café van de Burgt, Beek en Donk
Maandag 24 juni
Zomeravond Bridge
19.30 uur, Café Zaal De Tapperij, Beek en Donk
Jaarvergadering EHBO Beek en Donk
20.00 uur, Ontmoetingscentrum, Beek en Donk
Dinsdag 25 juni
KBO Lieshout Beweegtuin
10.00 uur, Franciscushof, Lieshout
Woensdag 26 juni
Middagopenstelling Dierenpark 't Regter Eind
14.00 uur, Dierenpark Regter Eind, Beek en Donk
Keezentoernooi
19.30 uur, Kantine Sparta'25, Beek en Donk
Kaarten/rikken
20.00 uur, Kantine Sparta'25, Beek en Donk
Donderdag 27 juni
Optreden duo Frans-Jan
19.00 uur, Gasterij de Regt, Beek en Donk
Dansen met Tieners van Toen
20.00 uur, Café Zaal De Tapperij, Beek en Donk
OMEGA-lezing
20.00 - 21.30 uur, Ontmoetingscentrum, Beek en Donk
Vrijdag 28 juni
KBO Lieshout Beweegtuin
10.00 uur, Franciscushof, Lieshout
Middagopenstelling Dierenpark 't Regter Eind
14.00 uur, Dierenpark Regter Eind, Beek en Donk
Dansclub Jong en Oud in Beek en Donk
20.00 uur, Café van de Burgt, Beek en Donk
Zaterdag 29 juni
Middagopenstelling Dierenpark 't Regter Eind
14.00 uur, Dierenpark Regter Eind, Beek en Donk
Zondag 30 juni
Expositie skeletten
14.00 uur, Heemhuis, Aarle-Rixtel
Toerfietsen
08.00 uur, Heuvelplein, Beek en Donk
10de Editie Fietsspektakel
08.00 uur, Oranjebar, Mariahout
Rommelmarkt Sparta'25
09.00 - 15.00 uur, Sportpark 't Heereind, Beek en Donk