Afbeelding
Foto: Johan Maas

Speurtocht 25 jaar Kunst in Laarbeek

zondag 15 mei 2022 7:00 t/m 23:55

Speciaal voor de jeugd van onze gemeente, maar natuurlijk ook leuk voor iedereen die de gemeente op cultureel gebied wil ontdekken heeft Stichting ’t Oude Raadhuis in Beek en Donk een speurtocht gemaakt die langs 14 kunstwerken in de 4 kernen van Laarbeek gaat. Hiervoor is een formulier samengesteld waarop je vragen kunt beantwoorden over een bepaald kunstwerk. Zo kunnen de kinderen met hun ouders of grootouders kennis maken met al het moois dat onze gemeente te bieden heeft.

Als alle antwoorden zijn ingevuld, kan men het formulier inleveren bij:

- Snoeperij Jantje in Aarle-Rixtel

- IJssalon de Verrassing in Beek en Donk

- IJssalon BijBerry in Lieshout

Daar krijgen de kinderen een oorkonde met een bon eraan voor een consumptie á € 2,- bij bovenstaande ondernemers.

De actie loopt van 15 mei tot en met 15 juli 2022 daarna vervalt de consumptie

Locatie

  • Laarbeek hele gemeente


    Laarbeek