
Paintballen in Geldrop met Yammas Mariahout
Kinderen & TienersDe Yammas uit Mariahout gingen op vrijdag 29 september met 41 kinderen paintballen in Geldrop. Daar aangekomen stond bij verschillende kinderen de spanning op de gezichten af te lezen, maar eenmaal begonnen gingen ze met z’n allen los.
Eerst werden de kinderen in vier groepen verdeeld waarna ze onderling de strijd aangingen voor de eeuwige roem. De verfspatters vlogen je om de oren en de strijdvaardigheid loog er niet om. Na anderhalf uur gingen alle leden met begeleiders moe maar voldaan weer naar Mariahout. Het was een super leuke en geslaagde avond!
Op vrijdagavond 13 oktober staat er weer een soos avond gepland in het buurthuis. Twee weken later, op vrijdag 27 oktober gaan ze griezelen tijdens een spannende Halloween tocht door heel Mariahout. Maar een spooktocht zonder spoken kan natuurlijk niet! Dus zijn de Yammas op zoek naar enthousiaste ouders/vrijwilligers die het leuk lijkt om een griezelige post/act/onderdeel van de spooktocht te zijn. Dit mag volledig naar eigen inzicht en creativiteit en kan zowel in het bos als in de straten van Mariahout. Wil jij helpen om deze spooktocht tot een succes te maken, meld je dan aan via www.yammas.nl.










