
Succesvolle eerste editie Hot Stuff Festival
Activiteiten & Evenementen Foto en VideoBeek en Donk/Mariahout – ‘Laarbeek verdient een nieuw kleinschaliger festival’. Vier vrienden - Jordie van Kaathoven, Ruud Vermeulen, Jill Donkers en Wietse Wijgergangs - waren het over die boodschap roerend eens en gingen met succes aan de slag met voorbereidingen. De eerste editie van Hot Stuff festival – vernoemd naar de ‘pakkende’ remix van Donna Summer – vond vrijdag 1 en zaterdag 2 maart plaats op de Hei tussen Beek en Donk en Mariahout.
Hot Stuff is een tweedaags festival met maximaal driehonderd bezoekers (per dag). Verschillende dj’s brachten er uiteenlopende muziek ten gehore. Van Nederlandstalig tot hardstyle. Elk uur klonk er een ander genre. Beide avonden waren uitverkocht.
![]()
De organisatie, vlnr: Jordie van Kaathoven, Ruud Vermeulen, Jill Donkers en Wietse Wijgergangs - Foto: Marcel van de Kerkhof (B&D)










































