Afbeelding

Jeugdraad CV de Heikneuters klaar voor carnaval

· leestijd 1 minuut Activiteiten & Evenementen Carnaval

Mariahout - Komend weekend is het zover: carnaval 2025! Prins Sem heeft zijn scepter klaarliggen, de tiara van prinses Lize glimt als nooit tevoren en de speeches zijn geschreven. Prins Sem en prinses Lize zijn er klaar voor om er samen met adjudant Ruben, hofdame Veerle en de jeugdraad een fantastisch feest van te gaan maken.

Op zaterdag trappen ze af met de Carnavalsmis in de kerk van Mariahout. Aansluitend zal de Laarbeekse sleuteloverdracht plaatsvinden in de tent bij de Oranjebar. In de avond zal hier van 19.00 tot 21.00 uur het jeugdcarnaval van de Heikneuters geopend worden. Na die eerste lange carnavalsdag voor de jeugdraad zoeken zij op tijd hun bedje op om zondag weer fris en fruitig bij de optocht te verschijnen. Deze keer gaan ze niet van Brabant naar Bordeaux, maar van Lieshout naar Mariahout om op de jeugdprinsenwagen te laten zien dat ze niet alleen op een podium een feestje kunnen bouwen!

Op maandagmiddag en dinsdagmiddag is het kindercarnaval in de tent bij de Oranjebar! Op beide dagen is er tussen 14.00 uur en 17.00 uur een leuk programma met een aantal nieuwe, verrassende activiteiten! Zo is er een heuse knutseltafel, een fotohoek voor een te gek kiekje, er kan radje gedraaid worden en natuurlijk is de kindermiddag niet compleet zonder een optreden van de dansmariekes. 

Op dinsdag is het programma extra speciaal. Goochelaar Cas komt namelijk zijn goocheltrucs showen aan alle (kleine) Heikneuters en Heikneuterinnekes! Ook zal die middag de winnaar van de kleurwedstrijd bekend worden gemaakt. Na al deze leuke activiteiten is het om 17.00 uur helaas tijd voor de jeugdraad om af te treden en daarmee afscheid te nemen van carnaval 2025.

Maar… zover is het gelukkig nog niet! Eerst gaan prins Sem, prinses Lize, adjudant Ruben, hofdame Veerle en de jeugdraad er een geweldig feest van maken. Zij hopen daarbij veel Heikneuters en Heikneuterinnekes in de tent bij de Oranjebar te mogen begroeten, want: met prins Sem staan we nooit op de rem!