
Voorjaarsconcert Beek en Donks Gemengd Koor
Activiteiten & EvenementenBeek en Donk - Een nieuwe lente, een nieuw geluid. Op zondag 6 april wordt er door het Beek en Donks Gemengd Koor een voorjaarsconcert gehouden in de zaal Muziektuin van het Ontmoetingscentrum aan de Otterweg in Beek en Donk. De aanvang van dit concert is 14.00 uur.
Aan dit concert doet, buiten het Beek en Donks Gemengd koor onder leiding van Arie Ketelaars met aan de piano Jolanda Verhagen, ook een koor uit Aarle-Rixtel mee; VocAarle, onder leiding van Margot Pagels en pianist Rob Rassaerts. Het belooft een heel afwisselend en plezierig concert te worden waar u zich beslist niet zult vervelen. U bent van harte welkom.
Zij zijn ook op zoek naar mannen die met het koor mee willen zingen. Kom eens luisteren of kijk eens op de site www.beekendonksgemengdkoor.nl.










