
Motorweekend HDC Liberator
Activiteiten & EvenementenAarle-Rixtel - HDC Liberator organiseert op zaterdag 12 en zondag 13 april weer hun jaarlijks motorweekend op het terrein van P. Verschuren aan de Lieshoutseweg in Aarle Rixtel. Naast diverse nieuwe Harley Davidson motoren, zijn er ook tweedehands motoren en oldtimers te bezichtigen en te koop.
Ook hebben ze dit jaar op de beurs een mooie collectie van diverse oldtimer brommers waaronder Kreidler en Zundapp. Ze komen allemaal uit privé collecties van liefhebbers die deze al jaren lang koesteren. In de grote hal worden diverse marktkramen geplaatst waar de motorliefhebbers terecht kunnen voor motoronderdelen, motorkleding, brillen, tassen, sieraden etc. In de grote tent is een hapje en drankje verkrijgbaar met in de middag en avond optredens van diverse bands. Op zaterdagmiddag is er een optreden van Steel Train. Zaterdagavond staat de JPK Band op het podium, dit is een blues-rock trio. Zondagmiddag spelen de bands The Real Bastardsl en Guzzlerds.
Dit jaar start op zondag tevens de openingsrit van het motorseizoen van de HD-Federatie op het terrein. Diverse motoren uit het hele land verzamelen zich dan vanaf 11.00 uur op het terrein en vertrekken met z’n allen om 13.00 uur om aan hun gezamenlijke toerrit te beginnen. Het belooft dus weer een gezellig, mooi en sfeervol weekend te worden voor alle bezoekers. De entree en het parkeren is gratis. Iedereen is vrij om te komen kijken en is van harte welkom! Alle leden van HDC Liberator begroeten u graag dit weekend en hopen op een mooie opkomst.










