
Wereld Alzheimer Dag in Laarbeek
NieuwsLAARBEEK - Op 21 september wordt er tijdens de Wereld Alzheimer Dag weer stilgestaan bij de ziekte dementie. Dit jaar is het thema: ‘Ik blijf meedoen’. Op 8 september hebben ze in het Alzheimercafé al aandacht geschonken aan dit thema door oud Hollandse spelen mee te nemen. Er werd fanatiek gespeeld en iedereen deed mee. Voor Wereld alzheimer dag zijn de volgende activiteiten georganiseerd.
Op woensdag 23 september is er om 10.30 uur een Dansworkshop in het Dorpshuis van Lieshout. Dansen is samen bewegen, plezier maken en genieten van muziek en elkaar. Deze workshop is speciaal voor mensen met dementie en hun partner, familielid of naaste. De workshop wordt gegeven en verzorgd door een dansschool uit Lieshout. U hoeft geen danservaring te hebben. Het gaat niet om het leren van danspassen, maar om samen plezier beleven en mooie momenten delen. Kom gezellig samen en laat u meenemen door de muziek! Deelname is gratis. Aanmelden kan via 0641516453 of via mantelzorglaarbeek@levgroep.nl.
Op donderdag 24 september is er een Muzikale Ontmoeting in de huiskamer in Beek en Donk, speciaal voor mensen met de ziekte dementie en andere belangstellenden. Van 14.00 tot 15.00 uur worden er samen liedjes gezongen en herinneringen op gehaald onder begeleiding van een duo van de Muzikale ontmoeting. De inloop is vanaf 13.30 uur en de groepsgrootte is 20 tot 25 personen. Deelname is gratis en aanmelden kan bij Liesbeth Delpeut via 06-83261840.
Samen met de heemkundekring is er ook een wandelroute samengesteld waarin je even teruggaat in de tijd en middels foto’s terugkijken op de kernen en hoe deze er vroeger uitzagen. Foto’s en begeleidende tekst zijn op te vragen bij het Dorpshuis in Lieshout en Mariahout of via mantelzorglaarbeek@levgroep.nl. Ze hopen u te ontmoeten komende week, in het teken van Wereld Alzheimer Dag.









