
Twee keer goud voor RC de Oude Molen
Sport SportBeek en Donk - De tweede NRB-cup kwalificatiewedstrijd plaats voor RC de Oude Molen vond in het weekend van 15 en 16 juni plaats. Acht rijdsters hebben hieraan meegedaan bij zowel het solodansen als het vrijrijden. En met mooie resultaten, waaronder vier podiumplekken.
Op zaterdag 15 juni begon de dag met het vrijrijden. Linde Meeusen en Noor vd Loo mochten starten in de klasse espoir basic, waar Linde een 5e plaats heeft behaald en Noor 7e. Bij espoir intermediate reed Meike Meeusen een overtuigende kur waar ze een mooie 1e plek mee wist te behalen. Bij cadet basic reed Marit van Bakel een nette kur en is daarmee 3e geworden. In de middag mochten Noor en Marit ook nog solodansen. Eerst reden ze allebei een verplichte dans en later in de middag nog de vrije dans. Noor heeft in de klasse espoir basic een mooie 4e plaats weten te behalen. Marit eindigde in cadet basic op de 6e plek.
Op zondag mochten de andere klasses roldansen. Bij mini intermediate reden Ava Ooms, Juul Nooijen en Elise Oerlemans eerst een verplichte dans. De scores lagen dicht bij elkaar waardoor er nog van alles kon gebeuren. Uiteindelijk heeft Ava een mooie 2e plek behaald. Juul is 6e geworden en Elise 13e. Linde Meeusen reed in de klasse espoir intermediate ook eerst een verplichte dans en later een vrije dans. Linde is op de 10e plek geeindigd. Jelilly Meinhardt reed bij youth intermediate een goede styldance waarmee ze voorlopig op de eerste plek stond. Bij de vrije dans was het spannend, maar Jelilly heeft uiteindelijk haar 1e plek vast weten te houden.










